HAKKIMIZDA

Prisma CSI, uzman ve tecrübeli ekibi ile siber güvenlik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübe ile kurumlara veya özel şirketlere siber güvenlik denetim hizmetleri, siber saldırıları önleme ve kritik verilerin kurum dışına çıkmasını engelleme noktasında danışmanlık hizmetleri sunmakta ve müşterilerinin siber saldırılara karşı hazır ve güvenli olmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Genç, dinamik ve sektörü sürekli takip eden ekibiyle birlikte Prisma Bilişim, sızma testleri ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra güncel hayat tecrübesiyle hazırlanan laboratuvar ortamında eğitimler vererek müşterilerini ve alanın meraklılarını gerçek hayat senaryolarına karşı hazır duruma getirir.

Hackerların yaşantımızın içinde olduğu her an siber saldırı ile karşı karşıya gelme riski vardır. Yıllar içinde artan saldırılar ve saldırıların etkileri sonrası siber güvenlik tüm kurumlar ve şirketler için kritik öneme sahip olmuştur. Prisma, gelebilecek saldırılar için müşterilerinin zayıf noktalarını test eder ve bu zayıf noktaların giderilmesi için danışmanlık hizmeti sunar.

Prisma Bilişim ekibi ayrıca Octosec ekibininde içinde bulunarak Türkiye’de gönüllü olarak ücretsiz etkinlikler düzenlemekte ve düzenlenen etkinliklere destek olarak ülkemizin bu alanda kalkınmasına yönelik destekte bulunmaktadır.

Sertifikalar

Size nasıl yardımcı olalım?

İhtiyacınız olan her an Prisma danışmanları yanı başınızda. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


    Uygulamalı siber güvenlik eğitimlerimizi keşfettiniz mi?