Ağ Sızma (Penetrasyon) Testi

AĞ SIZMA TESTİ

Prisma CSI ekibi ağınızda bulunan tüm envanterin çıkarımını yaparak, ağ cihazlarınızda, sunucularınızda, kişisel bilgisayarlarınızda ve diğer tüm envanterinizde var olan zafiyetlerin tanımlamasını gerçekleştirdiği Ağ Sızma (Penetrasyon) Testleri ile yapabilir. Alanında uzman ekibi ile birlikte birçok kurum ve özel şirkete ağ sızma (penetrasyon) testi hizmeti vermektedir.

Ekip gerçekleştirdiği birçok yeni nesil siber saldırı tekniği ile birlikte kurumun karşılaşabileceği siber saldırı senaryolarını, saldırılar gelmeden önce simüle eder ve bu konuda kurumun alması gereken tüm önlemleri detaylı bir şekilde raporlar. Aynı zamanda bu önlemlerin alınması için de gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlar.

Prisma ekibi olarak Ağ Sızma (Penetrasyon) Testi alanında verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Dış Ağ Sızma (Penetrasyon) Testi

Kurumunuzun dışardan tamamen profesyonel bir şekilde saldırgan bakış açısıyla standartlara uygun olarak güvenlik testlerini gerçekleştiriyoruz. Test sonrası olası güvenlik zafiyetlerini ve bu zafiyetleri kapatmak için çözüm önerilerimizi sunuyoruz.

Yerel Ağ Sızma (Penetrasyon) Testi

Çeşitli yöntemlerle iç ağınıza sızan saldırganlar nereye kadar gidebilir? İç ağ sisteminiz gerçekten güvenli mi? Prisma CSI ekibi uzun yıllar ağ sızma testlerinde görev almış uzman ekibiyle birlikte yerel ağ sızma testi hizmeti vermektedir.

Kablosuz Ağ Sızma (Penetrasyon) Testi

Kurumunuzun bünyesinde bulunan kablosuz ağların ve kablosuz ağlara bağlanan cihazların güvenliğini test ediyoruz.

Sızıntı Sayısı

Sızan Kimlik Sayısı

Size nasıl yardımcı olalım?

İhtiyacınız olan her an Prisma danışmanları yanı başınızda. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


    Uygulamalı siber güvenlik eğitimlerimizi keşfettiniz mi?