Mobil Uygulama Sızma (Penetrasyon) Testi

MOBİL UYGULAMA SIZMA TESTİ

Prisma CSI, web uygulama, ağ sızma testleri gibi hizmetlerin yanı sıra mobil uygulamalara yönelik sızma (Penetrasyon) testi gerçekleştirir. Ekibimiz ülke genelinde milyonlara hizmet veren birçok mobil uygulamanın sızma (penetrasyon) testi hizmetleri içerisinde bulunmuş ve hem insanların hem de şirketlerin bu alanda güvenliğini sağlamak için danışmanlık hizmeti vermiştir.

Gerçekleştirilen bu mobil uygulama sızma testleri 2 aşamadan oluşur. İlk aşama da Prisma CSI ekibi mobil uygulayı statik ve dinamik olarak güvenlik analizinden geçirir. Bu aşamda çıkan tüm zafiyetler detaylı olarak raporlandırılır. Ekibin mobil uygulama testlerinde kullandığı metodolojiler sayesinde zafiyetlerin tek tek kontrolü sağlanır. İkinci aşamada ise ekip web sunucusu üzerindeki iletişim ve fonksiyonların güvenliğini test eder. Böylece hem uygulama hem de API testi gerçekleştirilmiş olur.

Prisma ekibi ile mobil uygulama güvenliği konusunda çalışmak ve tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz, bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Zafiyetlerinin Yıllara Göre Dağılımı

Tespit Edilen Zararlı Sayısı

Size nasıl yardımcı olalım?

İhtiyacınız olan her an Prisma danışmanları yanı başınızda. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


    Uygulamalı siber güvenlik eğitimlerimizi keşfettiniz mi?