Web Uygulama Sızma (Penetrasyon) Testi

WEB UYGULAMA SIZMA TESTİ

Web Uygulama Sızma (Penetrasyon) Testi konusunda Prisma ekibi yıllar boyunca 100’den fazla proje tamamlamış bir birçok kurumun bu alanda güvenliğini sağlamasına destek olmuştur.

Web uygulama güvenliği denildiğinde akla birçok soru gelmektedir.
Web uygulamalarınız güvenli yazılım geliştirme standartlarına göre mi geliştirildi? Web uygulamalarınız ve web sunucunuzda zafiyet mevcut mu? Saldırgan kişiler web uygulamanız üzerinden sisteminizi ele geçirebilir mi?

Prisma CSI ekibi uzun yıllar boyunca edindiği teknik bilgiyle web uygulamalarınıza en güncel tekniklerle ve profesyonel bir şekilde saldırgan bakış açısıyla sızma (penetrasyon) testi hizmeti vermektedir. Ekibimiz OWASP Top 10 I referans alarak uygulamalarınızda çıkabilecek tüm zafiyetlerin keşfi konusunda size detaylı hizmet sağlayabilir. Bu konuda bizden aldığınız Sızma (Penetrasyon) Testi hizmeti sadece web uygulamalarınızı kapsamayabilir. Aynı zamanda web sunucularınızı ve web servislerinizi de ekibimiz sürece dahil ederek detaylı bir güvenlik analizi yapmanızı ve production ortamına sorunsuz çıkmanızı sağlayabilir.

Prisma CSI ekibi aynı zamanda yazılımınızın kaynak kodlarını da inceleyerek daha detaylı bir analiz sonucu almanıza olanak sağlayabilir. Bu alandaki uzmanlığımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Uygulama Zafiyetlerinin Yıllara Göre Dağılımı

Günlük Engellenen Saldırılar

Size nasıl yardımcı olalım?

İhtiyacınız olan her an Prisma danışmanları yanı başınızda. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


    Uygulamalı siber güvenlik eğitimlerimizi keşfettiniz mi?