Workshop: Sızma Testi Anatomisi

prisma workshop

Prisma CSI olarak workshop serimize “Sızma Testi Anatomisi” ile başlıyoruz. Bu Workshop’umuz ile birlikte katılımcılara Ağ ve Web Uygulama Güvenliği alanında gerçekleştirilen sızma testleri canlı uygulamalar eşliğinde anlatılacak ve bir sızma testi raporu içeriğinin nasıl olması gerektiği yine örnek üzerinden gösterilecektir. Workshop ile birlikte katılımcıların profesyonel bir sızma testi sürecinin nasıl işletilmesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olması sağlanacaktır. Aynı zamanda sızma testi uzmanı olmayı hedefleyen katılımcılara kariyer tavsiyeleri verilecek ve kendilerini geliştirmeleri için atabilecekleri adımlar paylaşılacaktır.

Workshop sonunda tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. Kontenjan sınırlı olduğundan Workshopa kayıt başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kayıtların kontenjanı aşması durumunda Prisma ekibinin belirlediği kriterlere göre bir seçim yapılacaktır.

Kayıtlar 4 Kasım 2018 20:00’a kadar sürecektir. 5 Kasım’da kaydı onaylananlara mail yolu ile geri dönüş yapılacaktır.

Mekan ve ikram sponsoru olarak Workinton bu workshop için bizlere destek olmaktadır.

 

workinton

Workinton(İyi Çalışanlar Ülkesi) Kimdir?

Dünya üzerinde çalışılacak en iyi yeri arayanlar, ofislerin verimsizliği ve monotonluğundan kurtulmak isteyenler, kafe ve restoranlarda, dinlenmek için kurgulanmış mekanlarda çalışmaya çalışanlar…

Coworking kavramını Türkiye’deki çalışma hayatına entegre eden Workinton, sizin arayıp da bulduğunuz yer. 15.500 metrekareyi aşan çalışma alanları, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, San Diego ve Doha’daki 17 şubesi, 15.000’den fazla bireysel ve 2.000’den fazla kurumsal müşterisiyle Workinton, size ergonominin, verimliliğin, motivasyonun ve networking’in kapılarını açıyor.

Size de iş dünyasının kalbinin attığı noktalarda açılan bu kapıdan içeri girmek ve hayal ofisinizin gerçekleştiğini keşfetmek kalıyor.

*Katılım ücretsizdir.

*Etkinlik tarihi 10 Kasım olacak şekilde güncellenmiştir.

Size nasıl yardımcı olalım?

İhtiyacınız olan her an Prisma danışmanları yanı başınızda. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


    Sızma testi hizmetlerimizi incelediniz mi?